Exkurze

exkurze

Při návštěvě areálu Sklárny a minipivovaru Novosad a syn Vám vřele doporučujeme domluvit si prohlídku sklárny a projít si výrobní provozy s průvodcem. 

Během prohlídky budete mít možnost dostat se do těsné blízkosti pracujících sklářů a shlédnout kompletní postup zpracování skla hutními technologiemi. Součástí exkurze je i unikátní 100 let stará historická brusírna skla, poháněná transmisemi a vodní turbínou. Vše je v téměř původní podobě a plně funkční. Prohlídka je provázena odborným výkladem v češtině, němčině nebo v angličtině. Pro velký zájem je lepší se předem objednat telefonicky (+420481528141-2) případně emailem: turistik@sklarnaharrachov.cz.

Exkurze se uskutečňují od pondělí do neděle, vždy od 8:00 do 15:00 hodin. Prohlídka provozu a muzea trvá asi 45-60 minut.

Po absolvování prohlídky sklárny si mohou návštěvníci ještě sami prohlédnout sbírku skla v přilehlém muzeu skla. Tato prohlídka je již bez odborného výkladu. 

Během exkurze navštívíte:

  • Hutní halu s pecemi
  • Brusírnu
  • Zázemí brusírny - turbínu s transmisemi
  • Muzeum skla

Součástí vstupenky pro dospělé a děti jdoucí s cizojazyčným výkladem je i kupón na slevu v našich dvou firemních prodejnách. Při nákupu zboží za 600,- Kč a více, může kupující uplatnit tento slevový kupón, který má hodnotu 150,- Kč. Slevu je však možné uplatnit pouze v den prohlídky.

Dále je součástí vstupenky i kupón na nápoj zdarma. Tento kupón můžete uplatnit jak v pivovarské restauraci, tak i v restauraci Panský dům a v letních měsících i na venkovní zahrádce před pivovarem. Za Váš kupón si můžete objednat: malé pivo František nebo Čerťák (0,3l), nealkoholický nápoj 0,3l (cola, fanta, juice, voda), kávu nebo čaj. 

Ceník
platný od 1. 5. 2013

logo Vstupné
s cizojazyčným výkladem 
Základní vstupné
s českým výkladem  
 Dospělí Invalidé
a děti 7 - 17 let 
Dospělí  Invalidé
a děti 7 - 17 let 
Provoz a muzeum 

180 Kč
(nápoj) 

120 Kč
(nápoj) 
120 Kč
(nápoj) 
20 Kč 
Jen muzeum 
bez průvodce

Dospělí

Děti  
40 Kč 20 Kč  

Při nákupu zboží v prodejně sklárny v hodnotě 600 Kč a více na osobu slouží vstupenka jako doklad pro poskytnutí slevy ve výši 150 Kč.

Platí pro veškeré vstupné kromě tuzemské mládeže a invalidů a v den exkurze (návštěvy) !!!

Exkurze: Pondělí - Neděle 08:00 - 15:00 (v 15:00 jde poslední exkurze)
Doba trvání: 45 minut

Odborný výklad: ČESKY, NĚMECKY, ANGLICKY

Muzeum: INDIVIDUÁLNĚ BEZ PRŮVODCE
Tel.: 481 528 141 - 2, fax: 481 528 148

e-mail: obchod@sklarnaharrachov.cz

kvalitni repliky hodinek repliky hodinek repliky hodinek breitling
repliky hodinek prodej repliky hodinek rolex

Zpracovávám...