Pracovní příležitosti

Naše volné pozice

young-eny-stálý-do-sklad-klipart__k60123530

Obsluha muzea skla

Přijmeme do trvalého pracovního poměru obsluhu muzea skla - prodej vstupenek a jiných upomínkových předmětů. Jedná se o zkrácený pracovní poměr na dobu neurčitou. Požadujeme příjemné vystupování a znalost německého jazyka. Více info při osobním setkání. Zaměstnanecké výhody. 

Bližší informace na tel.:  481 528 141-2 nebo e-mail: person@sklarnaharrachov.cz

vvv

Prodavačka v podnikové prodejně

Přijmeme do trvalého pracovního poměru prodavačku do podnikové prodejny skla a jiných upomínkových předmětů. Jedná se o hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou. Požadujeme příjemné vystupování a znalost německého jazyka. Práce v příjemném kolektivu. Více info při osobním setkání. Zaměstnanecké výhody. 

Bližší informace na tel.:  481 528 141-2 nebo e-mail: person@sklarnaharrachov.cz

u

Údržbář

Přijmeme do trvalého pracovního poměru údržbáře objektu. Jedná se o pracovní poměr na dobu neurčitou.Požadujeme manuální zručnost, fyzickou zdatnost, řidičské oprávnění (sk. B, C, E, T) – výhodou, svářečský kurz, spolehlivost a praxi v oboru (instalatér, zámečník, zedník, elektrikář). Vyhláška 50 výhodou.

Pracovní náplň: správa a údržba objektu a jiného majetku firmy, úklid, sekání trávy, úklid sněhu. Běžné opravy, montáže, drobné zednické, instalatérské a elektrikářské práce související s provozem sklárny, minipivovaru, hotelu atd.

Mzda 20  - 25 tisíc Kč. Možnost ubytování. Zaměstnanecké výhody. Nástup možný ihned.

Bližší informace na tel.: 481 528 141-2 nebo e-mail: person@sklarnaharrachov.cz

Střepy_a_sklářské_suroviny

Technolog

Přijmeme do trvalého pracovního poměru technologa sklářské výroby. Jedná se o pracovní poměr na dobu neurčitou. Požadujeme SŠ/ VŠ technického nebo chemického směru, předchozí praxe z výrobní společnosti podmínkou. Mzda 30  - 35 tisíc Kč. Možnost ubytování. Zaměstnanecké výhody. Nástup možný ihned.

Náplň práce:

zvyšování kvality skloviny a dohled na jakost výroby, kontrola a dodržování technologických postupů ve výrobě, dohled nad přípravou sklářských kmenů, navrhování nových cest vedoucích k trvalému zlepšování technologie výroby, vedení požadované technologické dokumentace

Bližší informace na tel.:  481 528 141-2 nebo e-mail: person@sklarnaharrachov.cz

IMG_0235 (1)

Sklář dutého skla

Přijmeme do trvalého pracovního poměru skláře dutého skla (nabírání skloviny na sklářskou píšťalu - ruční tvarování skla). Nástup možný ihned, nevyučené zaučíme. K dispozici ubytování, pro vyučené skláře možnost přidělení bytu.      

Mzda 15 - 40 tisíc Kč.

Bližší informace na tel: 603 156 511, JUDr. František Novosad