O pivních lázních

žena s pivem

Originální rekondiční lázeňská terapie Vám poskytne příjemné zážitky s omlazujícím efektem!

Pivní lázeň je připravena v rehabilitační vaně z přírodní horské neupravované vody o teplotě 36°C. Hlavní přísadou koupele je 5 litrů světlého a 5 litrů tmavého nefiltrovaného nepasterizovaného kvasnicového piva a drcený chmel.

Pivní kvasnice a látky obsažené v pivu předávají pokožce celou řadu vitamínů B

Příznivá teplota vody způsobí mírné postupné zvýšení srdeční činnosti a aktivaci krevního oběhu v celé cévní soustavě. Lázeň prohřeje pokožku a uvolní póry kůže, kterými se při mírném pocení odplavují z podkoží škodlivé látky. Pivní kvasnice a látky obsažené v pivu předávají pokožce celou řadu vitamínů B, proteiny, minerály a přispívají k celkovému zvláčnění a regeneraci pokožky. s omlazujícím efektem.

V horské vodě obsažené mnohačetné uhličité bublinky ulpívající na kůži jemně uklidňují prohřátý povrch těla a umožňují účinnou relaxaci v jemně perlivé lázni. Pro zvýšení účinku koupele a umocnění relaxačního zážitku je hostům podávána sklenice jedinečného nefiltrovaného nepasterovaného piva obsahujícího živé kultury kvasnic příznivě působících v celém trávicím traktu. Léčba tak působí vně i uvnitř těla.

Po koupeli je host uložen na lůžko v prostoru pro relaxaci, zabalen do prostěradla a deky z mikrovlákna a při tlumeném osvětlení a příjemné hudbě nastává fáze uklidnění organismu. V celém prostoru lázní je umístěno značné množství solných lamp, které uvolňují jód a další látky imitující pobyt u moře. Prohřáté tělo dokončuje fázi pocení, srdeční činnost se zklidňuje, dochází k pozvolnému poklesu krevního tlaku, uvolnění svalů a obnově tělesné energie. Očištěná, omlazená pokožka přijímá účinné prospěšné látky, které po koupeli na pokožce ulpěly a postupně se vstřebávají póry do podkoží. Tělesný odpočinek má odraz v odpočinku duševním a uvolněné tělo dovolí i mysli odpoutat se a uvolnit tok pozitivních myšlenek a energie. Po pivní koupeli a celkovém prohřátí těla je obzvlášť vhodná masáž dle Vašeho přání. Pivní lázeň naopak nedoporučujeme těhotným ženám, lidem s vysokým krevním tlakem, nemocemi srdce, při pooperačních stavech a otevřených kožních nemocech.

Jaké procedury nabízíme

Pivní lázeň
pro 1 osobu ve vaně s pivem

Obsahuje: 30 min koupel, 30 min relaxace a 2x malé pivo během terapie

900,-
osoba

Pivní lázeň
ve vaně Lovestory pro 2 osoby

Obsahuje: 30 min koupel, 30 min relaxace a 2x malé pivo během terapie pro každou osobu

1600,-
osoba

Soukromá pivní lázeň ve vaně Lovestory pro 2 osoby

Obsahuje: 30 min koupel, 30 min relaxace a 2x malé pivo během terapie pro každou osobu.

Navíc máte naprosté soukromí v samostatné místnosti

1900,-
vana

Masáž
záda a šíje
pro jednu osobu

Masáž - záda a šíje nebo Masáž - nohy z obou stran + masáž chodidel

500,-
20 minut

Dárkové poukazy
výběr z více
druhů

Máte ve Vašem okolí někoho, komu chcete věnovat skvělý dárek a zároveň nezapomenutelný zážitek? Koupel v pivu muže být přesně tím, co hledáte...!!!

od
900,-