Dárkové poukazy

DĚKUJEME VŠEM NAŠIM ZÁKAZNÍKŮM ZA PŘÍZEŇ V ROCE 2023 A TĚŠÍME SE NA VAŠE NOVÉ OBJEDNÁVKA ZASE V LEDNU 2024 !!!

 

UPOZORNĚNÍ - pro doručení dárkového poukazu ještě do letošních Vánoc je nutné odeslat objednávku v pondělí 18.prosince, nejpozději do 12:00 hodin.

Při pozdějším objednání nemůžeme včasné dodání garantovat !!!

 

Máte ve Vašem okolí někoho, komu chcete věnovat originální dárek a zároveň nezapomenutelný zážitekKoupel v pivu muže být přesně tím, co hledáte! 

Dárkový poukaz Vám vystavíme k různým  příležitostem.

Dárkový poukaz je možné vystavit k různým příležitostem typu: narozeniny, výročí, svátek, vánoční dárek, svatební dar,      a nebo prostě jen tak............... Stačí jen vyplnit elektronický formulář (níže) a zbytek nechte na nás.                              Dárkový poukaz zasíláme společně se vstupenkami na vybrané procedury Českou poštou doporučeně a na dobírku (cena zvolených procedur + poplatek za výrobu a dobírku 99,- Kč). Standardní doba doručení je cca 2-3 pracovní dny. V případě, že na Dárkový poukaz pospícháte, tak nabízí Česká pošta službu EMS - doručení do druhého dne Po - Pá (ve větších městech doručuje pošta i sobotu), v tomto případě účtujeme za zásilku 225,-Kč. Pro správné a rychlé doručení je nutné uvést do poznámky i Vaše telefonní číslo.

K poukazům do lázní (ale i samostatně) lze objednat i voucher na ubytování v našem turistickém hotelu, který se nachází ve stejné budově jako Pivní lázně. Máme dvě kategorie ubytování a rozlišujeme letní  a zimní sezónu, více informací, včetně cen naleznete na: www.sklarnaharrachov.cz/hotel/cenik. V případě zájmu objednat i ubytování to prosím připište jako poznámku v kolonce TEXT, nejlépe i s tel.kontaktem pro ev. doladění objednávky.

Při objednávce poukazů v celkové hodnotě nad 4 000,-Kč nabízíme standartní zaslání do 3 dnů bez standartního balného a poštovného zcela zdarma!

Platnost poukazu není nijak omezena a vystavuje se bez konkrétního termínu s tím, že přesné datum a čas si zvolí sami obdarovaní podle svých časových možností. Vy tedy vyberete pouze jednotlivé procedury. Podrobný popis toho, jak postupovat s obdrženým dárkovým poukazem si obdarovaný přečte v přiloženém průvodním dopise.

Pro odeslání formuláře je nutné mít zapnutý JavaScript.

Objednávka poukazu

Všechny položky je povinné vyplnit.

Počet kusů:
Počet kusů:
Počet kusů:
Počet kusů:
Je nutné darovat alespoň jednu proceduru.
Celkem za procedury:
0 Kč
Celkem:
0 Kč