Typy pokojů

Nabízíme 2 typy ubytování - pokoje komfort a standart

Pro Vaše pohodlí je připraveno celkem 49 lůžek na pokojích ve dvou cenových kategoriích Standard a Komfort.         

Ubytování je vhodné hlavně pro nenáročné zákazníky, sportovní oddíly nebo školní skupiny.Rádi Vám zajistíme pohodový pobyt v Harrachově. Tomu odpovídá i poměr ceny a kvality.
 

 

Turistický pokoj STANDART

Jedná se o 1 dvojlůžkový, 4 třílůžkové a 3 čtyřlůžkové pokoje, které jsou jednoduše a účelně zařízeny. V pokojích naleznete čistě povlečené postele, šatní skříň, stolek s židlemi a umyvadlo se zrcadlem.  Sociální zařízení (sprcha a WC) se nacházejí na patře hotelu. Na jednom konci chodby jsou toalety a sprchy pro dámy, na druhé straně jsou toalety a sprchy pro pány. Na těchto pokojích je možné ubytovat i vaše domácí zvířata.

Pokoj KOMFORT - pokoj s vlastním příslušenstvím

V našem hotelu dále naleznete i 7 dvojlůžkových a 3 třílůžkové pokoje, ve kterých je k dispozici kromě běžného vybavení i vlastní sprcha a WC. Na těchto pokojích není bohužel možné ubytovat vaše domácí zvířata.

 

Ubytování je standartně nabízeno bez stravování, to lze ale domluvit v Pekařství/Cukrárně, které se nacházejí také přímo a areálu sklarny, v přízemí budovy Muzea skla - tel.: 704 568 777, www.cukrarnaharrachov.cz

 

 

Vybavení hotelu a příslušenství

V hotelu je společenská místnost s televizí a kuchyňka se základním vybavením. Pro přípravu vlastní stravy je k dispozici sporák, lednice, mikrovlnka a základní nádobí. Hotel je vhodný především pro pobyt škol, sportovních oddílů nebo rodin. Prostě pro všechny, co kteří více než komfort na pokojích ocení příznivou cenu a široké možnosti sportovního vyžití v turisticky atraktivní lokalitě. 

Ubytování je nabízeno bez stravování, ale přímo v areálu sklárny naleznete nově otevřené Pekařství Panský dům, kde je buď možno zakoupit čerstvé pečivo nebo i kompletní snídaně - kontakt 704 568 777. Obědy a večeře lze rovněž objednat v pivovarské restauraci - kontakt 605 096 631.